Endzone 2 İnceleme
 1. Anasayfa
 2. İnceleme

Endzone 2 İnceleme

0

Endzone 2, oyuncuların zorlu bir dünyada hayatta kaldığı ve insanlığı yaşanabilir topraklara yeniden yerleştirdiği kıyamet sonrası bir koloni simülasyonudur.


Hayatta kalanlar,

Bu toprakların sınırlarını aşmanın zamanı geldi. En parlak beyinlerimiz, özgür kalmamızı ve sınırlarımızın ötesine geçmemizi sağlayan makineler inşa etti!

Hiç şüpheniz olmasın – yüzyıllar sonra bile Doğa Ana’nın öfkesi dinmedi. O, atalarımız Endzone’dan dışarı adım attığında olduğu gibi aynı evcilleşmemiş canavar. Yolumuz engeller, sefalet ve ölümle dolu olacak. Yine de biz öncüleriz; genişlemek, yeniden inşa etmek ve gelişmek için sarsılmaz bir merakla doğduk. Birlikte insanlığı yeniden canlandıracağız.

 • Sürekli tehdit altında olan bir dünyada acımasız ve sürekli değişen bir ortamda hayatta kalın.
 • Yerleşim otobüsünüzün doğrudan kontrolünü ele alarak başlangıç noktanızı özgürce seçme sırası sizde.
 • Antik kalıntılar, gizli ganimetler ve cesur görevlerle dolu bir arazi olan hain çorak topraklara girin.
 • Benzersiz kaynaklar ve göz korkutucu zorluklarla dolu yaşanabilir bölgeleri keşfedin ve komutanız altında birden fazla yerleşim yeri oluşturun.
 • Yerleşimlerinizi inşa edin, geliştirin ve genişletin, birçok bina ve yükseltme ile dikkat çekici bir dönüm noktası oluşturun.
 • Yeni binalar, teknolojiler, rafine kaynaklar araştırarak ve optimize edilmiş üretim hatlarını koruyarak ekonomik ilerlemenizi güvence altına alın.
 • Bölgeleriniz ve hayatta kalmanız için gerekli olan tüccarlar arasındaki ticaret yollarını kurarken ve yönetirken ticaret becerilerinizde ustalaşın.

Radyoaktif olarak kirlenmiş toprak, kuraklık, zehirli yağmur ve kum fırtınaları gibi sürekli tehditlerle dolu bir dünyada hayatta kalın. Yerleşiminizi büyütün ve genişletin, teknolojileri araştırın, kaynakları rafine edin ve verimli bir altyapı inşa ederek ekonominizi yönetin.

Halkınızın ihtiyaçlarıyla özenle ilgilenerek yerleşiminizi besleyin. Bölgeleriniz ve tüccarlar arasında ticaret yolları oluşturarak hayati önem taşıyan malların takasını kolaylaştırın. Sadece hayatta kalmanın ötesine geçin ve yerleşiminizi gelişen bir refah çağına taşıyın.

Endzone 2’de güvenilir otobüsünüzle yollara düşüyor, harabeler, ganimetler ve görevlerle dolu, yaşanmaz ve tehlikeli bir arazi olan kötü topraklarda ilerliyorsunuz. Merakınıza yenik düşüp bu bölgeleri keşfetmek sizi özel kaynaklar, teknolojiler ve yeni ticaret ortaklarıyla ödüllendirebilir. Bununla birlikte, felaketleri tetikleyerek veya kaşiflerinizin hayatını tehlikeye atarak sizi ölümcül bir tehlikeye de atabilir.

Endzone 2’de güvenilir otobüsünüzle yollara düşüyor, harabeler, ganimetler ve görevlerle dolu, yaşanmaz ve tehlikeli bir arazi olan kötü topraklarda ilerliyorsunuz. Merakınıza yenik düşüp bu bölgeleri keşfetmek sizi özel kaynaklar, teknolojiler ve yeni ticaret ortaklarıyla ödüllendirebilir. Bununla birlikte, felaketleri tetikleyerek veya kaşiflerinizin hayatını tehlikeye atarak sizi ölümcül bir tehlikeye de atabilir.

Endzone 2’de, manzara ve çevre sürekli değişim halinde ve her köşede sürekli değişen zorluklar sunuyor! Kum fırtınaları etrafı kasıp kavururken ve kuraklık su kaynaklarınızı tüketirken, bölgelerinizi kavrulmuş ve çöllere dönüşmüş halde bırakın.

Endzone – A World Apart Gaziler, lütfen okuyun!

 • Bölgeler: Endzone – A World Apart’ta küresel bir yerleşim yeri inşa edebileceğiniz geniş bir haritada oynuyordunuz. Ancak Endzone 2’de, her biri yağmalamak için özel kaynaklar sunan farklı bölgeleri ortaya çıkardıkça dünya genişliyor. Birden fazla yerleşimi yönetin ve çok sayıda olasılığın kilidini açın.
 • Yeni Yerleşimci Davranışı: Yerleşimci yollarını ve iş dağılımı sorunlarını en baştan ele aldık ve yeniden düzenledik. Artık daha anlaşılır ve dengeli olan, binlerce nüfusa sahip gelişen yerleşimleri destekleyen yeni ve geliştirilmiş sistemi benimseyin.
 • Araçlar: Endzone – A World Apart’ta araçlara geri dönme isteğiniz duyuldu! Artık yerleşim otobüsünüzü hareket ettirerek başlangıç konumunuzu özgürce seçebilirsiniz. Oyun ilerledikçe, ticaret rotaları oluşturmak veya tehlikeli badlands’e girmek için mükemmel olan ek araçlar inşa etme fırsatına sahip olacaksınız.
 • Sefer Sistemi Revizyonu: Heyecan verici değişiklikler! Güncellenen sefer sistemi, kaşiflerinizi doğrudan kontrol ederek ve yönlendirerek keşfedilmeyi bekleyen ayrıntılı harabeler sunuyor. Daha az metin ve daha fazla aksiyon içeriyorlar! Yolculuklarınızda ipuçlarını ortaya çıkarın, sırların kilidini açın ve değerli ganimetler keşfedin.
 • Yeni Grafikler: Render sistemimiz tamamen elden geçirilerek size daha detaylı ve görsel olarak çarpıcı bir ortam sunuldu. Animasyonlar da yenilendi ve sizi daha önce hiç olmadığı kadar içine çekecek nefes kesici grafikler ortaya çıktı.

Oyunun Planlanan Çıkış Tarihi: 2024 1. Çeyrektir.

Görseller:

Resmi Fragman:

İlginizi Çekebilir
6.4
squad

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir