Mavi Örtünün Altındaki Renault Trucks E-Tech T Çekicisi Yakında Ortaya Çıkacak
  1. Anasayfa
  2. Euro Truck Simulator 2

Mavi Örtünün Altındaki Renault Trucks E-Tech T Çekicisi Yakında Ortaya Çıkacak

0

Mavi Örtünün Altındaki Renault Trucks E-Tech T Çekicisi Bizi Bekliyor!

SCS Software ve Renault Trucks iş birliği ile E-Tech T çekicisi için tasarım yarışmasında birinci gelen Diamond Echo tasarımının uygulandığı mavi örtünün altındaki çekici 9 Nisan 2024 tarihinde Euro Truck Simulator 2 aracılığıyla ortaya çıkacak. T Evolution çekicisi de aynı tanıtımla 2021 yılında gelmişti. Şimdi elektrikli versiyonu için kollar sıvanıyor.

Aylar önce SCS ve Renault Trucks takımları topluluktan seçilen kişilerle tasarımlar hazırlamış ve iki boyama arasında oylama yapılmıştı. Diamond Echo bu yarışmayı kazanan tasarım olmuştu. Elektrikli çekicilerin bu yıl itibariyle geleceğini de SCS’in yılbaşı özel yayınında öğrenmiştik. İlk çekici geliştirme süreci daha ileride olan Renault Trucks E-Tech T modeli oldu.

SCS Software henüz resmi bir blog yazısı paylaşmadı. Bu gün bu tanıtımı yapıp ETS 2’de bu mavi örtülü aracın Renault Trucks galerilerine eklenmesini bekliyoruz.

renault trucks e tech t ets 2 mavi perde

#ETechTrucking etiketi ile sosyal medyada mavi perdenin yanında çekildiğiniz görüntüleri paylaşabilirsiniz. Her hafta çeşitli ödüller verilecek.

Renault Trucks E-Tech T – Good Truck kampanya sayfasında buradan ulaşabilirsiniz.

Diamond Echo boyaması ile birlikte ortaya çıkacak.

diamond echo renault trucks e tech t ets 2
Okumaya Devam Et
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir