ETS 2 İsviçre’nin Yenilenen A9 Otoyolu ve Furka Geçidi
  1. Anasayfa
  2. Euro Truck Simulator 2

ETS 2 İsviçre’nin Yenilenen A9 Otoyolu ve Furka Geçidi

0

ETS 2 İsviçre’nin Yenilenen A9 Otoyolu ve Furka Geçidi

İsviçre yenileme güncellemesi için merakla beklenen A9 otoyolu tanıtıldı. SCS Software‘in ETS 2 için güncellemeyi 1.50 betası ile yayınlaması bekleniyor. Elden geçirilen ve genişletilen bu rotada Bern’den itibaren A9 otoyolunu tamamen elden geçiriyorlar ve Rhone Nehri Vadisi boyunca ise üzüm bağları, muhteşem manzaralara sahip Valais Kantonundan geçerek genişletiliyor. İsviçre’nin 26 kantonundan biri olan Valais, Alp Dağları manzarasında birçok kış sporuna ev sahipliği yapıyor.

A9’un sonuna doğru ise oyuncular farklı bir yolda seyahat ederken bulacak. TIR şoförleri normalde dar dönüşleri ve eğimleri nedeniyle bu rotada seyahat etmese de bölgedeki en ünlü rotalardan biri olduğu için SCS harita tasarım ekibi bu yenileme çalışmasına efsanevi Furka Geçidi’ni dahil ediyor. Elden geçirilen birçok köy yanı sıra Susten, Obergoms, Realpt gibi yeni köyleri de ziyaret edebilecek ve yol boyunca çiftlik, kereste fabrikası gibi yeni endüstriler de bulabileceksiniz.

Furka Pass, A9 otoyolu ile ulaşabileceğiniz 2.429 metre yükseklikte bulunuyor. Burada Hotel Belvédère bulunmaktadır ve  buradan kısa bir yürüyüşle Rhône Buzulu Buz Mağarası’na ulaşılabiliyor.

Tanıtım Videosu

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1745476410263605651

1.50 güncellemesi ile her iki oyun için yeni render motoru getirilecek. Artık tamamen hazır görünen İsviçre yenilemesinin de bu sürüm ile dahil olmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir