ATS – Missouri DLC’si için resmi duyuru görüntüleri ve Steam sayfası
  1. Anasayfa
  2. American Truck Simulator

American Truck Simulator – Missouri DLC’si için resmi duyuru görüntüleri ve Steam sayfası

SCS Software'ın heyecan verici duyurusuyla, American Truck Simulator (ATS) hayranları için merakla beklenen Missouri eyaleti DLC'si resmi olarak duyuruldu.

0

American Truck Simulator – Missouri DLC’si için resmi duyuru görüntüleri ve Steam sayfası

SCS Software’ın heyecan verici duyurusuyla, American Truck Simulator (ATS) hayranları için merakla beklenen Missouri eyaleti DLC’si resmi olarak duyuruldu. Yılbaşı özel yayınında ortaya çıkan bu güzel eyalet, tarihi zenginlikleri, doğal güzellikleri ve canlı şehir manzaralarıyla Amerika’nın Orta Batı bölgesinin kalbinde yer alan “Show-Me State” olarak anılan Missouri’yi keşfetme fırsatı sunacak.

Missouri eyaleti, başkenti Jefferson City ve en büyük şehri Kansas ile bilinirken, Kansas DLC’si doğusundaki Kansas City ile bağlantılı olarak haritalandı. Ancak, Missouri DLC’siyle birlikte, eyaletin kendi benzersiz özellikleri ve güzellikleriyle ATS dünyasına ayrı bir boyut ekleyecek.

St. Louis’un simgesel yapısı Gateway Arch, batıya doğru genişlemeyi temsil ederken, Ozark Dağları ise açık hava tutkunları için muazzam bir doğal arka plan sunacak. Kansas City’nin canlı şehir yaşamından, Missouri’nin sakin ve etkileyici manzaralarına kadar, oyuncular, eyaletin çeşitli cazibelerini keşfederken aynı zamanda otantik Amerikan kültürünü de deneyimleme şansına sahip olacaklar.

Missouri DLC’si, ATS oyuncularını tarihi yerlerle buluşturacak; Mark Twain’in doğum yeri gibi önemli noktaların yanı sıra, Amerikan tarihine damgasını vurmuş Mississippi Nehri’ni de keşfetme imkanı sunacak. Mississippi Nehri, ATS haritasında ilk kez boy gösterecek ve ABD’nin en uzun ikinci nehri olarak tam 10 farklı eyaletten geçerek etkileyici bir yolculuk sunacak.

Missouri DLC’si, Nebraska ve Arkansas’ın ardından ATS oyuncularına yeni bir keşif fırsatı sunacak. Steam sayfasında da yerini alan Missouri, Gateway Arch’tan Ozark Yaylaları’na kadar uzanan çeşitli alanları ve zengin detaylarıyla ATS dünyasını zenginleştirecek. Yolculuk için hazır olun, çünkü Missouri sizi bekliyor!

Tarım, Yeraltı Depoları, Gıda Endüstrileri ve pek çok endüstri Missouri’de bizleri bekliyor. Yılbaşı özel yayınında yeraltı depoları tanıtılmıştı.

Kısa bir video

https://twitter.com/SCSsoftware/status/1740765368182788221?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1740765368182788221%7Ctwgr%5Ef49410d3fa0e4f9ee2b675099e3b02bcff78d4dd%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.simulasyonturk.com%2Famerican-truck-simulator-missouri-dlcsi-icin-resmi-duyuru-goruntuleri-ve-steam-sayfasi%2F

Steam’de istek listenize ekleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir